Vi som jobbar här

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss ovanför Bio Rigoletto strax intill Stureplan.

Amelie Lind

Konsult Organisationer

amelie.lind@reformklubben.com

+46 73 904 32 34

Anette Törnqvist

Konsult Samhällsbyggnad

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl

Byråchef och Vice VD Reform Society

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

Anna Erhardt

Konsult Organisationer

anna.erhardt@reformklubben.com

+46 73 390 76 98

Anne Carlsson

Konsult Hälsa

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Christina Karlsson

Konsult Hälsa

christina.karlsson@reformklubben.se

+46 70 826 72 83

Cia Zingmark

Konsult Hälsa

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Fredrik Runsiö

Konsult Organisationer

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Fredrik Wittbjer

Konsult Samhällsbyggnad

fredrik.wittbjer@reformklubben.com

+46 73 208 99 72

Gina Bayoumi

Konsult Organisationer

gina.bayoumi@reformklubben.com

+ 46 70 204 78 13

Göran Hägglund

Konsult Hälsa

+46 72 077 35 98

Johan Skylling

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

johan.skylling@reformklubben.com

+46 70 725 89 86

Karolina Schubert

Projektledare Hälsa

karolina.schubert@reformklubben.com

+ 46 73 370 80 20

Mats Eriksson

Konsult Hälsa

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Neval Bilici

Affärsområdeschef Organisationer

neval.bilici@reformklubben.com

Oskar Stenström

Konsult Organisationer

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Sara Kvarnström

Konsult Organisationer

sara.kvarnstrom@reformklubben.com

+ 46 70-851 52 22

Sven Elander

Konsult Samhällsbyggnad

sven.elander@reformklubben.com

+46 70 089 30 83

Teodor Fridén

Student Associate

teodor.friden@reformklubben.com

+46 70 650 94 08

Thomas Olingsberg

Copywriter

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tilda Mobärg

Konsult Hälsa

tilda.mobarg@reformsociety.se

+46 70 142 45 73